Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

28 Ekim 2016
Final Fantasy XV’in yeni videosu serinin farkını ortaya koyuyor!

28 Ekim 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Belki ilk oyunu ile bu hissi fazla verememiş olsa da, daha sonrasında çıkan tüm ana ve yan oyunları boyunca Final Fantasy serisi karakterlere ve karakter yapılarına çok önem vermiştir. Her bir karakterin kendine has bir kişiliği, hikayesi ve amacı vardır. Bu amaç doğrultusunda ya yollar kesişir ve aydınlık olur, ya da yollar ayrılır ve karanlığa gömülür.

İşte Final Fantasy XV de tam bu ayarda detaylı, dramatik ve içten karakterler sunacak. Özellikle Kingsglaive’i gördükten sonra Square Enix’in bu kez karakter gelişimine nasıl değer verdiğini de görmüş olduk. Belki filmde Noctis ile karşılaşamadık ancak tüm bir krallığın son umut ışığı olan Noctis için fedakarlığını görerek serinin 15. oyununda oynayacağımız kişinin nasıl büyük bir öneme sahip olacağını anladık.

Bu dramatik ve heyecanlı hikayeyi bize sunacaklar elbette ancak o zamana kadar videolarla idare etmemiz gerekiyor. Digic Pictures tarafından yapılan kısa film tarzındaki dört buçuk dakikalık “Omen” adlı yeni videoda Noctis sarsıntılı macerasına ve üstündeki inanılmaz baskıya şahit oluyoruz. Mükemmel bir animasyon kalitesi ile yapılmış olan Omen videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin