Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

27 Ekim 2016
Gwent sizi iyi bir oyuncu olduğunuz için ödüllendiriyor!

27 Ekim 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Son yıllar Hearthstone’un da etkisiyle çok büyük bir popülarite kazanan kart oyunları aslında bir bakıma MOBA silsilesine doğru gidiyormuş gibi dursa da, çoğu kalitesiz yapımın yanında gayet kaliteli, üstüne uğraşılmış ve sadece ticari amaç gütmeyen oyunlar da karşımıza çıkıyor. Gwent de bu oyunlardan birisi.

Witcher evreninin ‘kumarı’ olan Gwent, oldukça eğlenceli ve bir o kadar da rekabetçi bir kart oyunu. Zaten oyundaki sadece haliyle bile yeterince eğlenceli olan ve oyuncuları saatlerce oyalamayı başaran Gwent’in geçtiğimiz aylarda kendi başına bir oyun olacağı açıklanmıştı. Dün Gwent’in kapalı betası başladı ve oyuncular şimdiden oyuna akın etmeye başladı.

Benim de severek oynadığım Gwent’in çok tatlı bir özelliği dikkatimi çekti ve bunu sizlerle de paylaşmak istedim. Günümüzdeki çoğu online oyun, oyuncuyu düzgün veya iyi oynadığı takdirde herhangi bir ödül ile ödüllendirmez. Maçtan kazandığın neyse onu alırsın. Gwent burada tatlı bir yenilik getirmiş oynanışa. Eğer iyi oynarsanız, rakibinizi çok bekletip sinirlerini bozmazsanız ve ‘trollük’ yapmazsanız karşınızdaki oyuncu maç bitiminde size “Good Game” ödülü veriyor ve bu ödül sayesinde maçın getirisi de artıyor. Harikasın be CD Projekt.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin