Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

27 Ekim 2016
Battleborn’un yeni kahramanı: Kid Ultra

27 Ekim 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


2K games’in bir türlü beklenen randımanı alamadığı ve ilerleyen dönemlerde F2P olabileceği konuşulan Battleborn’a yeni bir kahraman daha eklendi. Oyundaki 29. kahramanımız olan Kid Ultra, Sezonluk Kombine ve Dijital Deluxe sahipleri için bugün itibari ile ulaşılabilir olacak. Diğer oyuncuların ise 3 Kasım’ı beklemesi 47,500 oyun içi kredisi ödemesi gerekiyor. Karakter bilgileri ve özellikleri ise şu şekilde;

“Orijinal olarak çocuk bakıcılığı görevleri için tasarlanan ve silah yerine çocukları eğlendirmek için veri bankasında binlerce çizgi film ve çizgi roman barındıran Kid Ultra tam da LLC’nin yönetici yapay zekası Magna Carta devredışı kalıp da yeni üretilen robot çalıştırma kodu alamadığı anda devreye girdi. Beynindeki tek bilgi kaynağı gençleri eğlendirmek ve eğitmek için hazırlanan eğlence kütüphanesiydi. Battleborn Kid Ultra’nın elinde silah olmadan çizgi romanlardaki “iyi adam” gibi davranmaya çalıştığını fark edince ona hem silah, hem de arkasını kollayacak bir takım verdi. Kid Ultra nihayet hep hayalini kurduğu o kahraman olmuştu. O artık bir Battleborn’du.”

Kid Ultra LLC destek teknolojisinin en üst noktasını temsil ediyor ve takım arkadaşlarını güçlendirip iyileştirirken düşmanlarını pasifize ederek savaş alanına damgasını vuruyor:

•             ROCKET GAUNTLET: Çarpışma anında patlayan altı hızlı-ateşlenen füze fırlatır.

•             ROCKET VORTEXT: Dar bir spiral halinde giden üç füze ateşler.

•             SUPPORT DRONE: Hedef müttefiği takip eden, maksimum sağlığını geçici olarak yükseltip zaman içinde iyileştiren bir şifa robotu gönderir. Aynı anda en fazla 2 robot kullanabilir.

•             BOLA SNARE: Birimlerin içinden geçerek yolundaki tüm düşmanları yavaşlatan bolalar fırlatır.

•             (Ultimate) TO THE RESCUE: Hover moduna geçer ve hareket kabiliyetini arttırır. Hover modundan çıkmak için pasifleştirildiğinde kendisine ve yakındaki müttefiklerine sağlık kazandırır ve düşmanları uzaklaştırır.

•             (Passive) AURA OF JUSTICE: Ölümlere katıldığında yakınındaki müttefiklerin verdiği zararı geçici süreliğine arttırır. 

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin