Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

26 Ekim 2016
Heisenberg’ü Better Call Saul’da görebiliriz

26 Ekim 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Bir lise Kimya öğretmenliği yapan Walter White’ın öğretmenlikten en büyük uyuşturucu satıcısına dönüş macerasını izlediğimiz Breaking Bad maalesef bitmiş ve adeta tadı tuzu damağımızda kalmıştı. Dizinin biz hayranları ise özlemimizi bir şekilde Breaking Bad’in yan dizisi olan Better Call Saul ile gidermeye çalışıyoruz ancak tabii ki hiçbir şekilde asıl dizimizin yerini tutmuyor. Dizinin fanatik hayranları her fırsatta dizinin yapımcısı Vince Gilligan’a özlemlerini iletiyor ve bir şekilde Walter’ı geri getirin mesajları atıyordu. Hatta bununla ilgili internette birçok söylem çıkmış ve yapımcı Vince de diziyi özlediğini itiraf etmişti. Ancak herhangi resmi bir açıklama yoktu. Gerçi hala yok ama Walter White karakterini efsanevi bir şekilde canlandıran Bryan Cranston katıldığı bir programda ilginç bir açıklama yaptı.

Yeni çıkardığı kitabını tanıtan ünlü oyuncu, sunucunun ”Hayranlarınız sizi tekrar Walter White olarak görmek istiyor. Breaking Bad belki geri dönmeyecek ama hiç değilse Better Call Saul’a katılır mısınız?” sorusuna ise, ”Walter’ı yani Heisenberg’ü özleyenler sadece hayranlar değil maalesef. İnanın ben de onu çok özlüyorum. Hatta bazı zamanlar ekip arkadaşlarımla bir araya gelip eski bölümleri izleyip hakkında konuşuyoruz. Eğer Vince Gilligan benden Better Call Saul’da oynamam konusunda bir istekte bulunursa gözüm kapalı bir şekilde kabul ederim. Ona çok şey borçluyum. Ve söyleyebilirim ki bu teklifi herkes kabul eder. Çünkü eski rol arkadaşlarım da diziyi çok özlüyorlar ve onlarda Vince’ye çok şey borçlular.” cevabını verdi.

Bu açıklamanın ardından ise stüdyoda alkış kıyameti koptu. Seyirciler slogan olarak Heisenberg! Heisenberg! diye bağırırken ünlü oyuncu Bryan ise, ”You’re god damn right!” diye karşılık verdi. Umarız dizinin yapımcıları bu istekleri sonunda dinler ve Kimya öğretmenimiz bir şekilde geri döner.

Etiketler


Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin