Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

26 Ekim 2016
Bethesda, geç gelen incelemeler için bir açıklamada bulundu

26 Ekim 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Bethesda uzun zamandır kendi yayınladığı oyunların inceleme sürümlerini hiçbir oyun yayınına yollamıyor. Yani biz ve bizim gibi dünya üzerindeki diğer oyun siteleri Bethesda’nın oyunlarını çıkışından önce inceleyemiyor ve bu nedenle de bilgilendirici bir inceleme yapamıyor, dolayısıyla oyuncuları da zamanında bilgilendiremiyor.

Bethesda resmi blogunda bu konu için yeni bir açıklama yayınlandı. Lafı hiç dolandırmadan direkt olarak Türkçe’ye çeviriyorum:

Bethesda’da, medya incelemelerine değer veriyoruz.

Onları okuyoruz. Onları izliyoruz. Bir eleştiri yaptıklarında onlardan ders çıkarmaya çalışıyoruz ve oyuncularımız açısından nasıl değerli olduklarını anlıyoruz.

Bu yılın başında DOOM’u çıkardık. İnceleme kopyalarını tam oyunun çıkış tarihinden bir gün önceye denk getirerek yolladık ve bu da oyunun kalitesi hakkında tartışmaların alevlenmesini sağladı. DOOM o zamandan beri hem ticari hem de eleştirel açıdan büyük bir etki yarattı ve şimdi son yılların en yüksek puan alan shooter oyunlarından birisi olarak görülüyor.

Skyrim Special Edition ve Dishonored 2’nin yaklaşmakta olan çıkışında da aynı politikayı izlemeye devam edecek ve inceleme kopyalarını çıkıştan tam bir gün önce yollayacağız. Medya, yayıncılar ve YouTube kullanıcıları ile (hem çıkıştan önce hem de sonra) çalışmaya devam edeceğiz ancak, medya da dahil herkesin oyunumuzu aynı anda eşit bir şekilde tecrübe etmesini istiyoruz.

Bazılarınızın oyunlarımızı satın almak için karar vermeden önce incelemeleri okuyup fikir edinmek istediğinizi biliyoruz ve gerçekten düşünceniz bu yöndeyse favori inceleme yazarlarınızı takip edip okuduktan sonra oyunlarımızı satın almanız konusunda sizleri destekliyoruz.

Skyrim Special Edition PlayStation 4, Xbox One ve PC için 28 Ekim’de çıkacak.
Dishonored 2, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 11 Kasım’da çıkacak.

Ne diyorsunuz? Bethesda sizce doğru bir şey mi yapıyor?

Etiketler


Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin